Оплата и ДоставкаДоставка здійснюється по всій території України


Відправляємо поштовими службами:

 Нова Пошта

 УкрПошта

 Інтайм

  Самовивезення тільки для Харкова

    Для жителів Харкова надається можливість забрати товар особисто у продавця при зустрічі. Місце зустрічі: метро Армійська (колишня Радянської Армії).

✅Можлива доставка по Харкову і кур'єром

Термін доставки по Харкову 1-2 робочих дня.

Вартість доставки: 60 грн.

Способи оплати:

  • Готівкою

       При доставці кур'єром по факту доставки обраного товару (тільки по Харкову). При зустрічі якщо Вами був обраний спосіб доставки - самовивіз. Ви зможете особисто оглянути товар, при необхідності приміряти і розрахуватися готівкою.

  • Передплата на картку ПриватБанку

      У касі будь-якого банку або через Privat 24. Після здійснення замовлення через корзину Вам на поштову скриньку вказаний при реєстрації автоматично приходить рахунок з номером карти Приватбанку для оплати. Перевірте вашу поштову скриньку яка була вказана при реєстрації, а так само папку спам можливо даний лист потрапило туди випадково. Ви оплачуєте вартість товару та відправлення (тільки для Укрпошти), після чого ми відправляємо товар обраної Вами поштовою службою. Даний спосіб оплати вимагає довіри покупця до продавця, зате така доставка обійдеться Вам дешевше, на відміну від накладеного платежу.

  • Накладений платіж з оплатою при отриманні

      Ви оплачуєте товар на пошті, при його отриманні. Ви зможете оглянути товар перш ніж оплатити його, що в свою чергу захищає Вас від шахраїв. Даний спосіб надійніше, але і дорожче за вартістю, так як поштова служба відправляє гроші за товар назад нам, а ця послуга додатково оплачується.

Примітка:

Доставка проводиться в усі регіони України, окрім АР Крим та зони проведення АТО.


О нас

Сторінка контактів

Відгуки покупців

Повернутися на головну